tr En
our office

Hakkımızda

Türkiye’de 1993 yılından bu yana, tekstil, örme, kimya konularında büyük yatırımları ve faaliyetleri bulunan Akkuş Grup, inşaat sektöründe varlığını Akkuş Gayrimenkul ile sürdürmektedir.

Ağırlıklı olarak Beylikdüzü Bölgesinde konut, Avcılar ve Bahçelievler Bölgesinde ticari alan projeleriyle faaliyet gösteren Akkuş Gayrimenkul, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla birçok prestijli projeye imza atmaktadır.

Arazi alım satımı, nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmek ve yatırım yapmak gibi gayrimenkul sektörüne bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşan Akkuş Gayrimenkul, kalitesiyle adından söz ettiren Alya Residence, Alya Trio, Alya Penta ve Alya Grandis projelerini hayata geçirmiştir.

1993 yılında kurulan Lübnan’lı El Khatip Group ise, inşaat, ticaret, altyapı, tarım işlerine girerek, Çin ve Türkiye’den inşaat malzemeleri ithal etmek, büyük yatırımcılar için yatırım portföyleri oluşturmak gibi alanlarda çalışmalarını sürdürmüştür.

Lübnan’ın yanı sıra yurtdışında da işlerini büyütmek isteyen El Khatip Group Türkiye’ye açılarak yeni bir ortaklığa imza atmıştır.

Türkiye’nin inşaat alanındaki standartlarını geliştirmek, günümüz kent insanına yaşanabilir modern yaşam alanları sunmak amacıyla 2017 yılında Akkuş Gayrimenkul ile Lübnanlı El Khatip Group, Boss4 Gayrimenkul İnşaat San. A.Ş. çatısı altında güçlerini birleştirmiştir.

Bu güç birliği ile üretilen Alya Grandis’te yaşam Ekim 2019’da başladı. Ayrıca şu anda inşaat halinde olan Beylikdüzü bölgesindeki Alya Onist ve Alya Marin projeleri 2020 yılında, Levent’deki Alya Teras projesi ise 2021 yılında alıcılarına teslim edilecek.
Modern bir yaşam için atacağınız adımlar, her zaman günceli takip eden projelerimizle daha sağlam!.
10
Yıllık Tecrübe
15
Tamamlanan Proje
25000
Mutlu Müşteri
20
....